Niniejszy serwis internetowy nie jest sklepem, a formą informacji poglądowej. 

 

W uwagi na fakt, iż mamy bardzo obszerną ofertę różnego rodzaju osłon okiennych priorytetowo zachęcamy do odwiedzin naszego salonu w Nowym Dworze Maz. na rogu ulic Przejazd i Sobieskiego 1 (patrz mapa). Na niniejszej stronie internetowej znajdą Państwo przedstawioną ofertę wyrobów ogólną i zwięzłą. Pełną i dokładną ofertę możemy przedstawić na miejscu w salonie. Należy umówić się na konkretny dzień / godzinę dzwoniąc pod numer mobilny 507 619 896 w godz. 9.00 - 18.00. To zapewni nam pewność konkretnego zamówienia produktów na miejscu zgodnie z wyborem powierzchni, koloru i innych cech produktu wg Państwa uznania.

Na miejscu w salonie mamy wzorniki materiałów, wzorce kolorystyczne czy profile np. rolet.  Pokażemy gotowe systemy działania np. rolet zewnętrznych, akcesorii sterowania i również katalogi produktów naszych jak i innych producentów. Na miejscu wykonamy szacunkową wycenę, ustalimy dokładną datę dostawy, ew. montażu i sposobu płatności. 

 

Jest możliwość umówienia się u klienta z uszczuploną wizualną ofertą (gdyż, przedstawiciel zabierze wyłącznie wzorce, kolorystykę, katalogi) - wystarczy zadzwonić pod w/w numer telefonu. W zależności od odległości osoby zamawiającej od siedziby naszej firmy i dokonywanych usług naliczamy stawki dojazdowe od kilometra. W obszarze Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic do 10 km przybycie przedstawiciela celem ustalenia zamówienia jest darmowe. 

 

Co należy wiedzieć przed przystąpieniem do zamówienia?

 

- ile dokładnie mierzy w długości i szerokości miejsce docelowe dla osłony (jeśli nie wiesz jak poprawnie wymierzyć np. okna pod rolety zewnętrzne, zleć nam pomiar)

- jaki przeznaczony jest budżet na zakup naszego produktu czy też dodatkowy ew. montaż (znając budżet zaproponujemy optymalną ofertę)

- w przypadku zakupu samych produktów bez naszych usług montażowych, wyznacz nam osobę odpowiedzialną za odbiór zamówienia podając na numer kontaktowy (dla kuriera lub naszego kierowcy)

- należy przygotować się na ewentualną zaliczkę, jeśli mamy sprowadzić produkty od innych producentów z którymi współpracuje Eso rolety jako certyfikowany dystrybutor

- wszelkie zmiany zamówienia można dokonać do maksymalnie 12 godzin od momentu ustalenia zlecenia pierwotnego (wyłącznie przez telefon 507 619 896)

 

Jeśli telefon jest zajęty, prosimy do nas napisać:

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

 

Ilość odwiedzin strony [168277] Odwiedzin dziś [14]
 Powered by: A.Szymanek