Rolety zewnętrzne elewacyjne:

 

Rolety zewnętrzne elewacyjne o zabezpieczeniach chroniących przed włamaniem są wykorzystywane do okien jak i wnęk dzrwiowych. Często występują w dwóch wersjach ze skrzynką w klapą rewizyjną od czoła oraz zaokrągłoną skkrzynką. Mamy do wyboru sterowanie automatyczne (elektyczne z pilota) lub ręczne (z linki, korby). Rolety zewnętrzne są dostępne w szerogiej gamie kolorystycznej co pozwala nam dopasować się pod wymogi klienta zarówno budynków nowoczesnych jak tradycyjnych (istniejące, wykończone czy dopiero budowane).

 

Rolety są przystosowane do pracy zarówno latem jak zimą, wymagają konserwacji aby utrzymać sprawność działania na lata. Latem posłużą również jako termo izolacja pozwalając obniżyć temperaturę wewnątrz ok. 10 stopni C. - ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Zimą nieruchome powietrze znajdujące się między szybami okiennymi a pancerzem stanowi izolację przed zimnem co pozwala oszczędzić na ogrzewaniu czasem duże pieniądze. Profile aluminiowe wykonane do produkcji rolet są trwałe, pokryte kilkoma warstwami podkładu i odpornego lakieru a wypełnienie profilu stanowi pianka poliuretanowa.

 

Rolety zewnętrzne podtynkowe:

 

Przeznaczone głównie z uwagi na łatwość montażu do budowanych budynków, jednak również do istniejących po przerobce budowlanej. Rolety podtynkowe są najbardziej dostępne na rynku do ochrony drzwi i okien jak i bram garażowych. Konstrukcja pozwala na wkomponowanie skrzynki w elewację domu co pozwala nam utrzymać niewidoczność urządzenia na ścianie. Montaż rolety nie wymaga ingerencji w konstrukcję okna czy drzwi, wymagają jednak wykonania wcześniej wnęki w nadprożu okiennym, w której umieszczona będzie skrzynka. Dzięki klapie rewizyjnej znajdującej się na zewnątrz budynku można wykonywać prace konserwacyjne i serwisowe bez zakłócenia prywatności domowników.

 

Rolety zewnętrzne naokienne:

 

Ten system najlepiej montuje się w momencie osadzania ram okiennych przy budowie domu. Rolety naokiennie są uniwersalne i pasują do montażu przy stolarce okiennej (w tym witryn okiennych) jak i drzwiowej. System ten, dzięki rozwiązaniom technicznym umożliwia wiele sposobów zabudowy skrzynki i prowadnic dowolnie jak: zabudowa od wewnątrz, zewnątrz, całkowita.

Nasza firma oferuje szeroką gamę wzorów i kolorystyczną rolet zewnętrznych:

Polecamy rolety zewnętrzne intermo/integro, które są ciekawym rozwiązaniem pomiędzy roletą standardową, a roletą nadstawną. Można je montować na dowolnym etapie budowy domu, lecz najlepiej zrobić to przed ociepleniem budynku styropianem lub wełną. Dostęp do skrzynki możliwy jest poprzez klapę adaptacyjna na zewnątrz budynku. Zatem posiadamy w ofercie przeciwwłamaniowe, bramy rolowane i fasadowe.

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PROFILE ROLET

 

 

PRZYKŁADOWA KOLORYSTYKA ROLET

 

Pełna specyfikacja rolet, profili czy palety kolorów dostępne są w siedzibie firmy na ul. Sobieskiego 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.
Pokażemy jak działają realnie, dzięki naszym wystawkom pokazowym w biurze. 
  •  

 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 507 619 896 LUB NAPISZ DO NAS!

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

Ilość odwiedzin strony [158751] Odwiedzin dziś [109]
 Powered by: A.Szymanek