Rolety Screen przeznaczone są do montażu na dużych przeszklonych powierzchniach. Perfekcyjnie ochronią przed nagrzewaniem słońcem, promieniowaniem UV jak też zapewnią wiele innych cech dla komfortu pomieszczenia. Są wiatroosłonowe. Jeśli posiadamy w domu klimatyzatory, to znacznie ograniczymy koszty ich ekspoloatacji. Potrafią być zabezpieczeniem przed owadami, kurzem i piaskiem z zewnątrz.

 

Rozwinięte rolety mają cechy akustyczne i poprawiają widoczność w pomieszczeniu za dnia (np. ogladanie TV, wyświetlanie z projektora). Rolety Screen można łatwo zamontować w oknach, na ścianie czy na suficie. Dzięki wysokiej jakości i wytrzymałości mogą posiadać gwarancję nawet do 10 lat (zależnie od oferty).

 

Przeznaczeniem rolet Screen mogą być zarówno pomieszczenia mniejsze jak pokoje domowe po wielkie hale widowiskowe. Skład tkanin zawierających przeważnie włókna szklane i PCV pozwala na ich łatwe czyszczenie, zwijanie na mokro. Szeroka gama tkanin pozwala optymalnie dostosować screeny zarówno pod kątem funkcji, jak również wizualnym do fasady budynku co znacznie wzbogaci widok z zewnątrz i wewnątrz okien. Zwój mechanizmu tkaniny może być osłonięty skrzynką, o różnych kształtach: owalna, kwadratowa lub ścięta. Posiadamy systemy sterowania ręcznego jak i z automatyką sterowania radiowego. Oferta nasza obejmuje bogatą kolorystykę tkanin i skrzynek z rolką mechanizmu. Wykorzystanie tego typu rolet Screen jest w zasadzie dowolna, dająca niebywały efekt wizualny z w/w walorami tego typu osłony okiennej. 

 

Zachęcamy do wyboru rolet screen'owych jeśli mamy duże powierzchnie okienne i wyłącznie chcemy osłonić się od światła zewnętrznego (dla ochrony polecamy rolety antywłamaniowe). Przy doborze ulubionej kolorystyki, wzoru i trybu sterowania np w dużym salonie, zyskamy wrażenie dużego ekranu (nocą można również naświetlać roletę rzutnikiem, kolorowym światłem lub wideo projektorem) co znacznie podniesie wytworność pomieszczeniu. Rolety można wykorzystać również do stworzenia wyjątkowej oszklonej altanki ogrodowej (jak na zdjęciach), gdzie w dzień osłonimy sie od słońca a w nocy np. od wścipskich sąsiadów :)

 

Zapraszamy do siedziby naszej firmy, aby uzyskać więcej informacji czy zobaczyć naocznie materiały dot. rolet.

 

 

 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 507 619 896 LUB NAPISZ DO NAS!

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

 

 

 

Ilość odwiedzin strony [162041] Odwiedzin dziś [44]
 Powered by: A.Szymanek