ESO Rolety oferują szeroką gamę napędów elektrycznych oraz sterowanie do zasłon okiennych róznego typu w tym do bram i drzwi.. Silniki montowane w zestawach charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Napędy można zamontować zarówno w nowych jak i modernizowanych już produktach. Przykładowe systemy przedstawiamy wyżej z opisem, a do zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do naszej siedziby w Nowym Dworze Maz. (patrz Kontakt)

 

Ogólne cechy charakterystyczne zastosowanych silników:

- mogą mieć ściśle określone miejsce przełącznika obsługi włącz / wyłącz / ruch góra / dół

- mogą mieć konieczność prowadzenia instalacji elektrycznej do przełącznika (ściana, przysłona, rura itp)

- mogą posiadać dowolnie usytuowany przełącznik (wszystkie sterowania / piloty zasilane są na baterie)

- mogą posiadać dowolną ilość sterowników do pojedyńczego silnika (rolety, żaluzji itp)

- mogą być bardzo prostej instalacji lub wymagające przeróbek budowlanych w miejścu instalacji

 

Niemal wszystkie montowane silniki elektryczne mają wyłącznik termiczny. W przypadku zbyt długiej i częstej pracy silnik osiąga bardzo wysokie temperatury. Wyłącznik termiczny zabezpiecza silnik przed uszkodzeniem. Niemal wszystkie oferowane przez nas silniki posiadają wyłączniki termiczne.

Czujnik przeszkody dla bezpiecznego użytkowania w miejscu instalacji. Niektóre silniki mogą być wyposażone w elektroniczny system nadzorowania pracy. Wykrywa on wszystkie nieprawidłowości w działaniu rolety, np. zamarznięcie płaszcza rolety, zablokowanie prowadnic, pozostawienie przedmiotu na torze pracy rolety. W każdym z tych przypadków silnik automatycznie zatrzyma się. Napędy bez tego zabezpieczenia będą próbowały roletę zamknąć lub otworzyć bez względu na ewentualne przeszkody, co może powodować jej uszkodzenie.

 

Sterowania przewodowe do rolet dzielą się na dwie grupy:

- indywidualne

- grupowe

 

Pierwsze kontrolują pojedynczą roletę, zaś przy użyciu sterowania grupowego możemy zamykać i otwierać za pomocą jednego przełącznika kilka lub kilkanaście rolet jednocześnie. Wśród sterowań znajdziemy zarówno mechaniczne przełączniki klawiszowe (góra / dół), jak i elektroniczne wyposażone w zegar i inne funkcje

 

Sterowanie bezprzewodowe:

Dzięki technologii radiowej mamy praktycznie nieograniczone możliwości w konstruowaniu systemów sterowania roletami. Wszystkie sterowania zasilane są za pomocą baterii, dzięki czemu nie ma potrzeby prowadzanie instalacji elektrycznej w ścianach budynku.

 

Sterowania dzielą się na:

- piloty

- sterowania naścienne Do każdej rolety możemy przypisać dowolną ilość sterowań, wśród których wyróżniamy następujące typy:

1. sterowania czasowe

2. rolety otwierają się i zamykają o określonych godzinach

- sterowania do pojedynczych rolet

- sterowania grupowe - aż do 20 różnych grup instalacji (również mieszanej np. rolet i żaluzji).

 

ESO Rolety posiadają w ofercie szeroką gamę wyrobów ze sterowaniem elektrycznym dla Państwa dyspozycji na miejscu lub jeśli zamówienie będzie wymagające większej inwestycji na zamówienie. Współpracujemy z wieloma producentami pełnych zestawów roler, brak roletowych, żaluzji i innych osłon z napędami elektrycznymi ze wszelkim sterowaniem.

 

Zapraszamy zatem Państwa do zadawania pytań naszym konsultantom ESO Rolety. Gwarantujemy pełne i profesjonalne doradztwo w doborze urządzenia, napędu, silników czy sterowania, pomiar i szacunkowej wyceny inwestycji z uzwględnieniem wszelkich zniżek i rabatów. Na elektrykę, silniki czy napędy są oddzielne gwarancję producenta (czasem do 5 lat), które z uwagi na przeszkolenie i certyfikacje będziemy w drodze warunków gwarancyjnych zapewniać wraz z serwisem naprawami, konserwację czy ogólną reklamacją.

 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 507 619 896 LUB NAPISZ DO NAS!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

Ilość odwiedzin strony [168286] Odwiedzin dziś [23]
 Powered by: A.Szymanek