Roleta Rzymska

Jest to produkt skierowany dla osób szukających przesłony okiennej pośredniej między firaną a tradycyjną roletą. Eso Rolety oferują rolety rzymskie na wymiar. Produkowane na indywidualne zamówienie, doskonale ozdobią także okna o nietypowym rozmiarze i sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Roleta rzymska do kuchni, salonu czy sypialni nie tylko odmienia wnętrza, ale także oferuje Państwu kontrolę nad ilością światła wpuszczanego z zewnątrz. Komfort, jaki dają rzymskie rolety docenią wszyscy domownicy.

 

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, w procesie produkcji stawiamy na wysokogatunkowe materiały oraz staranne wykończenie. Jesteśmy dumni z tego, że wysoki poziom świadczonych usług stał się znakiem rozpoznawczym firmy i charakteryzuje nasze rolety rzymskie. Cena produktów uzależniona jest od poszczególnych parametrów, niemniej jednak zawsze idzie w parze z najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o najdrobniejsze detale. 


Obsługa rolet rzymskich jest bardzo prosta i nie różni się niczym od sposobu, w jaki korzystamy z tradycyjnych rolet. Do podnoszenia wykorzystuje się mechanizm sznurkowy lub koralikowy, zwany również kasetowym albo łańcuszkowym. Czym różnią się obydwa systemy i który z nich wybrać? Mechanizm sznurkowy poradzi sobie lepiej z małymi, lekkimi roletami. Długość sznurka zmienia się przy opuszczaniu i podnoszeniu, co może okazać się uciążliwe, jeśli roleta wisi na dużej wysokości. Poza tym materiałowy sznurek jest bardziej podatny na zabrudzenia, zwłaszcza gdy trafi w ręce niesfornego kilkulatka. Na korzyść tego rozwiązania przemawia przede wszystkim cena – mechanizm sznurkowy kosztuje mniej niż koralikowy. Mechanizm koralikowy sprawdzi się w nieco większych i cięższych roletach, zwłaszcza jeśli znajdują się na sporej wysokości. Jego długość nie zmienia się w trakcie podnoszenia i opuszczania. Żeby zatrzymać roletę, nie musimy wykonywać żadnych manewrów – wystarczy puścić koraliki. W sprzedaży znajdziemy również rolety okienne elektryczne, sterowane przy pomocy zdalnego pilota lub włącznika. Takie rozwiązanie może okazać się zbawienne, gdy mamy do czynienia z dużymi, wysoko zawieszonymi roletami, do których wyjątkowo trudno dosięgnąć.

 

 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 507 619 896 LUB NAPISZ DO NAS!

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

Ilość odwiedzin strony [168273] Odwiedzin dziś [10]
 Powered by: A.Szymanek