PLISY W OFERCIE ESO ROLETY

 

Plisowane żaluzje czy rolety, to potocznie zwane PLISY zwijane w harmonijkę. Plisy to bardzo ciekawy i dekoracyjny rodzaj osłon okiennych wykonanych z tkanin o różnych wzora, kolorach i fasonie układania się. Regulowane mogą być od góry jak i od dołu oraz za pomocą sznurków (zależy od rodzaju modelu mogą być również sterowane elektrycznie). Bardzo dobrze sprawdzą się niemal w każdym oknie i jego dowolnym kształcie. Najczęściej mają za zadanie osłonić pomieszczenie jednak nie odcinają tak światła jak rolety czy żaluzje z uwagi na ich transparentność.

 

Montaż nie jest trudny, lecz wymaga wiedzy i poprawności mocowań konstrukcji. Wyśmienicie wyglądają na oknach, drzwiach balkonowych i różnych kształtach oknach dachowych. Są dużo tańsze niż żaluzje i rolety więc są atrakcyjną alternatywą cieszącą się coraz większym zainteresowaniem klientów ESO Rolety. W ofercie posiadamy szeroki wahlarz materiałow, wzorów i kolorystyki.

 

Dużą popularnością cieszą się materiały z metalizowanym tyłem, które doskonale izolują i pomagają obniżyć temperaturę na poddaszu lub strychu. Plisy posiadają tkaninę sprasowaną w harmonijkę z warstwą antystatyczną niwelującą osiadanie kurzu na materiale plis.

 

Plisy są łatwe do formowania i mozna z łatwością dopasować do różnego rodzaju i kształtu okien / drzwi.

 

 

 

Rodzaj plis zależny jest od tkanin / materiału z których wykonuje się ich wykonuje i dzielą się na:

- transparentne

- zaciemniające

- przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych

- niepalne

- z powłoką dodatkowo regulującą ilość odbijanego ciepła

- jedno i dwuwarstwowe

- inne / specjalne

 

Zobacz kilka naszych realizacji z montażu plis:

 

 

Przy wysokich starszych typach plis na dużych oknach, po krótkim okresie użytkowania, może nastąpić efekt rozprostowania tkaniny w górnej części i zebranie się nadmiaru w dolnej części. Rozwiązanie tego problemu wielu producentów wprowadziło poprzez zastosowanie specjalnej konfekcji drabinkowej, która zapewnia równy układ garbików. Profile zasłon plisowanych mogą być wykonane są z aluminium, dzięki czemu mamy pewność, że posłużą na długie lata.

 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 507 619 896 LUB NAPISZ DO NAS!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

Ilość odwiedzin strony [168280] Odwiedzin dziś [17]
 Powered by: A.Szymanek