Markizy to niesamowicie komfortowa osłona przed promieniami słonecznymi, deszczem czy nie pożądaną obserwacją z okien. Idealnie nadają się do zaciemnień wszelkich tarasów, balkonów, ogródków biesiadnych, miejsc ze stolikiem czy świetlików. W naszej ofercie posiadamy markizy o niezawodnych konstrukcjach, wysokiej estetyce i bardzo dużej różnorodności wzorów i koloru. Markizy można zamówić ze sterowaniem ręcznym lub w pełnej automatyce elektrycznej.

 

Od lat markizy ozdabiają ulice miast przy witrynach sklepowych, kawiarniach czy restauracjach. Modna osłona stała się również pożądanym elementem dekoracyjnych naszych domostw z uwagi na ciekawe wzory ożywiają strukturę elewacji domu i wprawiają w nastrój.

 

Instalując markizę przeciwsłoneczną zyskamy głównie:

- pełną ochronę przed przegrzaniem ciała podczas upałów oraz szkodliwych promieni ultrafioletowych

- oszczędności prądu przy ochładzaniu klimatyzacji w miejscu dużych okien

- wyśmienitą dekorację domu czy też prestiż lokalu / sklepu

- osłonę przed padającym deszczem podczas spotkań np. rodzinnych

- zasłonę dużej powierzchni nawet o gabarytach 7 m dług. x 4/5 m szerokości

 

W ofercie ESE ROLETY posiadamy zarówno markizy tarasowe, balkonowe, koszowe pod drzwi / witryny sklepowe i inne. Do najtańszych wersji zaliczamy markizy ze sterowaniem ręcznym (korka, linka, inne) a luksusowych z pełną elektryczną automatyką (w tym samo otwierające i składające się o ustalonych godzinach / lub dodatkowo z czujnikiem słoneczno-wiatrowym).

 

Konstrukcje markiz są bardzo solidne i w większości wykonane ze stopów aluminiowych gwarantujących duże obciążenia i niską wagę własną. Profile malowane są zazwyczaj lakierem proszkowym o wielu warstwach zapewniających trwałość na wiele lat. Tkaniny są akrylowo impregnowane (czasem inne tkaniny lub folia PCV - markizy koszowe) w bardzo dużej kolorystyce czy teksturze do wyboru.

 

W celu zapewnienia Państwu szczegółowych informacji o ofercie markiz w naszej firmie, zapraszamy do naszego salonu po ulotki, katalogi czy obejrzenie ekspozycji. Oferta fachowego montażu różnego rodzaju markiz z pełnym doradztwem i zapewnieniem gwarancji 1-2 letnich na produkty / usługę. Zapewniamy również pełną profesjonalną konserwację i naprawy pogwarancyjne z uwagi na współpracę z producentami zapewniającymi wszystkie elementy i części zamienne. Poniżej nasze prywatne zdjęcia z montaży markiz, które na bieżąco będziemy zamieszczać z uwagi na ich dużą ilość.

 

Zdjęcia z kilku wyróżnionych realizacji:

 

 

Zdjęcia są własnością firmy ESO Rolety i stanową wyłącznie efekt poglądowy produktów z lat 2000-2017. Zabrania się kopiowania i używania bez pozwolenia.

 

  •  

 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 507 619 896 LUB NAPISZ DO NAS!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

Ilość odwiedzin strony [158745] Odwiedzin dziś [103]
 Powered by: A.Szymanek