Silniki Delux

 

Napędy serii DELUX pracujące na częstotliwości 868 MHz obsługiwane są za pomocą nadajników dwóch systemów sterowania: INTRONIC oraz IVEO.

Są one wyposażone w bardzo czuły mechanizm przeciążeniowy wykrywający napotkane przeszkody oraz posiadają funkcję cofnięcia się pancerza po jej napotkaniu.

• Intuicyjny sposób programowania automatycznego rolety

• Automatyczne wykrywanie kierunków ruchu (góra-dół) podczas programowania napędu

• Brak konieczności używania wieszaków blokady

• Łatwość montażu i demontażu silnika przy pomocy szybko-złącza

 

 

Automatyka Delux

 

Napędy serii DELUX pracujące na częstotliwości 868 MHz obsługiwane są za pomocą nadajników dwóch systemów sterowania: INTRONIC oraz IVEO.

 

W systemie IVEO możemy wyodrębnić dwa warianty kolorystyczne pilotów służących do sterowania zdalnego, wyposażone w takie funkcje jak Program ASTRO, Tryb urlop itp.

 

W systemie sterowania INTRONIC istnieją zarówno odbiorniki i nadajniki naścienne współpracujące z napędami DELUX lub DELUX-R jak i sterowniki oraz przełączniki systemu sterowania przewodowego.

 

Akcesoria

 

 

 

 

 

 

 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 507 619 896 LUB NAPISZ DO NAS!

 

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nasza firma wykorzystuje dane wyłącznie do kontaktu, sporządzenia faktur i gwarancji imiennych. 

Powrót do Automatyki

Ilość odwiedzin strony [146242] Odwiedzin dziś [17]
 Powered by: A.Szymanek